Юрко_Фальоса (falyosa) wrote,
Юрко_Фальоса
falyosa

Чемпіонат України з повітроплавання-2016: перший день

Оригинал взят у kamienczanka в Чемпіонат України з повітроплавання-2016: перший день

Сьогодні в Кам'янці розпочалися спортивні польоти у рамках чемпіонату України з повітроплавання. Ранком погода була богомєрзка як східний диктатор - але хлопці (і Анна Краус) все одно літали над замерзлим містом. Під вечір хай не стало тепліше, але з'явилося сонечко.
Тому я хапнула коптер - і побігла на вулицю 8 березня (так, у нас є така вулиця) дивитися на кулі. На всі 16 - саме стільки екіпажів прибули в Кам'янець-Поділсьький на змагання.
Так що фотки всі трохи одноманітні (багато фортеці, на її фоні трохи губляться численні кулі), але мені подобаються.Коптер штормило по-дорослому, довелося і фотографувати наосліп, і саджати виключно ручками, а я таке не люблю, починаю нервуватися і метушитися. Ну, це мої проблеми. І Фантома.


Ну от для різноманітності фортеця і Старе місто - все, але делако.


А це вже Кенон, а не Фантом.


Фантом собі завис і знімав відео.


О, кадр без архітектури!
В повітроплавців було завдання - самостійно вибравши місце старту, кинути мітку на дві мішені. Одна на Зіньківцях за фортецею, друга - на стадіоні бичого коледжу ((С) Ральф Віггам)аграрного університету (ПДАТУ). На другу локацію, здається, не зміг дістатися ніхто. Шкодую, що не поїхала на старти - стартовим майданчиком майже всі вибрали яр між Зіньківцями і Довжком. А спільні старти - це завжди дуже видовищно.


Tags: Украина, воздухоплавание
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments